24NEWS.GR – Νέα24

Νέα,ειδήσεις από την Ελλάδα & τον κόσμο όλο το 24ωρο!Άμεση ενημέρωση & Ροή ειδήσεων για όλες τις εξελίξεις

stoiximan

Οι διαιτητές για την 6η αγωνιστική της Super League 2

Δεν υπάρχουν Σχόλια Share:

 

Η ΚΕΔ όρισε τους “άρχοντες” των αγώνων, για την 6η στροφή της δεύτερης εθνικής κατηγορίας, όπου ξεχωρίζουν οι σημαντικές αναμετρήσεις του Ηρακλή με την Βέροια και της Παναχαϊκής με το Αιγάλεω.

Η Super League 2 ετοιμάζεται για την 6η αγωνιστική και η ΚΕΔ ενημέρωσε για τους διαιτητές, που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις, με τα σημαντικά παιχνίδια στο βόρειο όμιλο, ανάμεσα σε Ηρακλή και Βέροια και ΠΑΟΚ Β’ εναντίον Λάρισας, όπως και το ΠαναχαϊκήΑιγάλεω στο νότιο όμιλο, να ξεχωρίζουν.//

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Βόρειος Όμιλος

Ηρακλής-Βέροια (Παρασκευή 9/12 – 15:15)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καρασαββαΐδης (Καβάλας), Αναστασιάδης (Σερρών)

Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Παπαδοπούλου (Μακεδονίας), Τσεχειλίδης (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου-Διαγόρας
Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Μάνος (Λάρισας)

ΠΑΟΚ Β -Ηρακλής Λάρισας
Διαιτητής: Σταφυλάς (Ξάνθης)
Βοηθοί: Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Χρυσέλης (Ξάνθης)

Πανσερραϊκός-Μακεδονικός
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Τζιώτζιος (Θράκης)

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΛ
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Τσικλιτάρη (Πιερίας)

Θεσπρωτός-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ζούλης (Αχαΐας)

Νότιος Όμιλος

Κηφισιά-ΟΦΙ (Σάββατο 10/12 – 13:45)
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοττόρος (Δωδεκανήσου), Πριονάς (Ευβοίας)

Ηρόδοτος-Athens Kallithea (Σάββατο 10/12 – 14:45)
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κομισοπούλου (Χανίων), Πάγκαλος (Λασιθίου)

Χανιά-Ηλιούπολη
Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορίνθου), Σπηλιώτης (Κορίνθου)

Παναχαϊκή-Αιγάλεω
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Ισακωβίδης (Λακωνίας)

ΑΕΚ Β-Προοδευτική (Δεύτερα 12/12 15:15)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Μάτσας (Ηρακλείου)

Επισκοπή-Απόλλων Σμύρνης (Δευτέρα 12/12 – 14:45)
Διαιτητής: Ρεντίφης (Ανατ.Αττικής)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Καλής (Ανατ. Αττικής)

Ολυμπιακός Β-ΠΑΟ Ρουφ (Δευτέρα 12/12 – 14:45)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Μανούρας (Δυτ. Αττικής), Πλάκας (Δυτ. Αττικής).



Διαβάστε όλο το Άρθρο…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Previous Article

Η FIFA θυμήθηκε το εντυπωσιακό του Μπέργκαμπ κόντρα στην Αργεντινή (video)

Next Article

Ζουρούδης: «Η νίκη επί του Ναυπακτιακού Αστέρα μπορεί να μας αλλάξει τη χρονιά»

Μπορεί επίσης να σας αρέσουν:

Διαβάστε επίσης: