Νέα,ειδήσεις από την Ελλάδα & τον κόσμο όλο το 24ωρο!Άμεση ενημέρωση & Ροή ειδήσεων για όλες τις εξελίξεις

2024-bruno-stoiximan

«Σοκ» στις καθυστερήσεις για την Αταλάντα

Δεν υπάρχουν Σχόλια Share:

Χάρη σε ένα γκολ του Μπέτο στο 94ο λεπτό της αναμέτρησης στο «Gewiss Stadium» η Ουντινέζε απέδρασε από το Μπέργκαμο με έναν υπερπολύτιμο βαθμό.

Με το γκολ του Ρουσλάν Μαλινόφσκι στο 56ο λεπτό η Αταλάντα προηγήθηκε της Ουντινέζε με 1-0. Όλα έδειχναν πως η ομάδα του Γκασπερίνι θα έπαιρνε τους τρεις βαθμούς στον αγώνα για την 9η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος και θα πλησίαζε στο γκρουπ των πρωτοπόρων στη Serie A. Οι φιλοξενούμενοι, όμως, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφεραν να ισοφαρίσουν με τον Μπέτο και να πάρουν το βαθμό της ισοπαλίας.

sports.ert.gr.

Διαβάστε όλο το Άρθρο…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Previous Article

Άρης – Παναιτωλικός 5-1: Κίτρινη καταιγίδα με πεντάρα στους Αγρινιώτες, σε ματς με τέσσερα πέναλτι